Linux Mint Romania
Dorim să va anunțăm că acum ne găsiți la noua adresă: www.linuxmint.ro
Acolo puteți cere ajutor.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Linux Mint Romania
Dorim să va anunțăm că acum ne găsiți la noua adresă: www.linuxmint.ro
Acolo puteți cere ajutor.
Linux Mint Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Consiliu de administrare

4 participanți

In jos

Consiliu de administrare Empty Consiliu de administrare

Mesaj Scris de coman norbert Joi 06 Mai 2010, 05:25

Formarea unui consiliu de administrare a site-ului si al forumului, este o necesitate. Daca face fiecare ce vrea, de capul lui, se ajunge la un haos total.
Alegerea unui presedinte al consiliului este pasul urmator. Postul cere maturitate, promptitudine, spirit managerial, etc.
In privinta maturitatii, persoanele indicate sunt: ala micu, gepres ( chiar daca nu este "in echipa" ), la capitolul lipasa de maturitate intra urmatorii: subsemnatul, Peter, Torvalds.
ckristi, este calea de mijloc.
Deci propunerea mea ptr consiliu: ala micu, gepres, ckristi, riddick, ( eventual peter si torvalds, cu conditia sa nu se mai repete copilariile la care am fost martori ).
Propunere ptr conducerea consiliului, vot intre: ala micu, gepres, ckristi ( eventual riddick, daca doreste sa se implice ).
Eu, nu sunt o optiune, nu am timpul necesar, nici o maturitate totala, mai fac gafe, etc.
coman norbert
coman norbert

Mesaje : 465
Data de inscriere : 09/03/2010
Varsta : 50
Localizare : Cluj-Napoca/Satu Mare

Sus In jos

Consiliu de administrare Empty Re: Consiliu de administrare

Mesaj Scris de ckristi Joi 06 Mai 2010, 12:48

Eu iti multumesc pentru increderea pe care ne-o acorzi si cred ca este timpul sa strangem randurile pentru a reusi sa crestem forumul asta la nivelul distributiei pe care o reprezinta. Momentan cel mai tare ne lipseste notorietatea.

Eu nu ma pricep la SEO, dar ii rog pe cei care se pricep sa vina cu idei si sa vedem ce se poate pune in aplicare.
ckristi
ckristi

Mesaje : 379
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti, Romania

http://www.druid.ro

Sus In jos

Consiliu de administrare Empty Re: Consiliu de administrare

Mesaj Scris de coman norbert Joi 06 Mai 2010, 14:00

Va rog sa va organizati, eu sunt de acord cu Torvalds, nu arata bine forumul cu pozele respective. Nu sunt de acord cu "tonul", dar de acord cu mesajul. Este nevoie de un sef!
Rog membrii sa aleaga. Nu doar moderatorii si adminii, toti membrii.
Sa ne organizam.
coman norbert
coman norbert

Mesaje : 465
Data de inscriere : 09/03/2010
Varsta : 50
Localizare : Cluj-Napoca/Satu Mare

Sus In jos

Consiliu de administrare Empty Re: Consiliu de administrare

Mesaj Scris de gepeto Sam 08 Mai 2010, 16:03

Daca reusiti sa-l cooptati pe Riddick in consiliul de administratie e un mare pas inainte ! Cred ca potriviti ar fi : Coman Norbert , Torvalds , Ckristi , Ala micu , Gepres , Peter , Riddick , iar pentru presedinte propunerea mea este dubla : Torvalds si Coman Norbert !
gepeto
gepeto

Mesaje : 10
Data de inscriere : 08/03/2010
Localizare : Castellon de la Plana

Sus In jos

Consiliu de administrare Empty Re: Consiliu de administrare

Mesaj Scris de Peter Sam 08 Mai 2010, 19:45

Eu, fata de ceilalti, am acces doar la cateva optiuni in plus fiindca am fondat forumul. Puteti sa-l ganditi pe Torvalds ca si coordonator. Eu am luat initiativa cu forumul si vreau sa ajut in continuare. Si le multumesc din suflet si din inimioara aia, a mea, mica, care uneori e asa mandra....pentru tot ajutorul pe care il acorda.
avatar
Peter

Mesaje : 338
Data de inscriere : 08/03/2010
Varsta : 30

Sus In jos

Consiliu de administrare Empty Re: Consiliu de administrare

Mesaj Scris de Peter Dum 09 Mai 2010, 01:50

OK sunt de acord. Vom vedea asta pe parcurs. Intră în portal și să îți faci profil pentru echipa. Te descurci tu.
avatar
Peter

Mesaje : 338
Data de inscriere : 08/03/2010
Varsta : 30

Sus In jos

Consiliu de administrare Empty Re: Consiliu de administrare

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum