Linux Mint Romania
Dorim să va anunțăm că acum ne găsiți la noua adresă: www.linuxmint.ro
Acolo puteți cere ajutor.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Linux Mint Romania
Dorim să va anunțăm că acum ne găsiți la noua adresă: www.linuxmint.ro
Acolo puteți cere ajutor.
Linux Mint Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[REZOLVAT] Aplicatie,ecran blocat ,,inghetat"

2 participanți

In jos

[REZOLVAT] Aplicatie,ecran blocat ,,inghetat" Empty [REZOLVAT] Aplicatie,ecran blocat ,,inghetat"

Mesaj Scris de incepator Dum 30 Ian 2011, 01:39

Mai joc counter-strike instalat cu wine....de cateva ori mi sa intamplat sa se blocheze imaginea si sa nu mai pot iesi din joc,totodata nu am nici acces la comenzile linuxului..am rezolvat inchizand laptopul din butonul de Power!

Intrebare:exista o comanda sau combinatie de taste in linux pentru deblocari in astfel de cazuri asa cum este in Win: Alt+Ctrl+Delete?


Ultima editare efectuata de catre incepator in Dum 30 Ian 2011, 06:21, editata de 1 ori
incepator
incepator

Mesaje : 67
Data de inscriere : 17/10/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

[REZOLVAT] Aplicatie,ecran blocat ,,inghetat" Empty Re: [REZOLVAT] Aplicatie,ecran blocat ,,inghetat"

Mesaj Scris de Ăla micu' Dum 30 Ian 2011, 05:19

avatar
Ăla micu'
Membru

Mesaje : 299
Data de inscriere : 14/03/2010
Localizare : Constanța

Sus In jos

[REZOLVAT] Aplicatie,ecran blocat ,,inghetat" Empty Re: [REZOLVAT] Aplicatie,ecran blocat ,,inghetat"

Mesaj Scris de incepator Dum 30 Ian 2011, 06:19

Multumesc Ala micu'..... am notat si o sa incerc sa aplic cand mi se mai intampla!
incepator
incepator

Mesaje : 67
Data de inscriere : 17/10/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

[REZOLVAT] Aplicatie,ecran blocat ,,inghetat" Empty Re: [REZOLVAT] Aplicatie,ecran blocat ,,inghetat"

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum