Linux Mint Romania
Dorim să va anunțăm că acum ne găsiți la noua adresă: www.linuxmint.ro
Acolo puteți cere ajutor.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Linux Mint Romania
Dorim să va anunțăm că acum ne găsiți la noua adresă: www.linuxmint.ro
Acolo puteți cere ajutor.
Linux Mint Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[Rezolvat] Problema compatibilitate Gyachi - Yahoo Messenger

In jos

[Rezolvat] Problema compatibilitate Gyachi - Yahoo Messenger Empty [Rezolvat] Problema compatibilitate Gyachi - Yahoo Messenger

Mesaj Scris de silvone Vin 15 Oct 2010, 12:31

Salut,
Am urmatoarea problema:
Sunt logat cu Gyachi 1.2.9 pe un cont de Yahoo Messenger, cu un laptop HP cu Linux Mint 9 x86 si deschid webcam catre doi amici logati si ei, unul cu Yahoo Messenger -pe win, altul tot pe Gyachi. Cel logat cu Gyachi imi vede webcam-ul, cel logat cu Yahoo Messenger nu ma vede. Pe celalalt calculator, tot cu Linux Mint, tot cu Gyachi, sunt vazut cu ambele sisteme.
S-a lovit cineva de problema aceasta ? Cum se rezolva ?
Multumesc


Ultima editare efectuata de catre silvone in Joi 21 Oct 2010, 21:32, editata de 1 ori
avatar
silvone

Mesaje : 23
Data de inscriere : 25/03/2010

Sus In jos

[Rezolvat] Problema compatibilitate Gyachi - Yahoo Messenger Empty Re: [Rezolvat] Problema compatibilitate Gyachi - Yahoo Messenger

Mesaj Scris de silvone Joi 21 Oct 2010, 21:31

Salut,
Problema s-a rezolvat reinstaland gyachi. Am sters inainte de reinstalare folderul /home/user/.yahoorc, unde isi pune setarile gyachi. Fara sa sterg acest folder, comportamentul era acelasi.
O zi buna
avatar
silvone

Mesaje : 23
Data de inscriere : 25/03/2010

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum